Isuzu D-MAX Individualizácia pick-up
 
INDIVIDUALIZÁCIA

Prispôsobte si D-MAX svojim potrebám

 

D-MAX sa vám dokáže maximálne prispôsobiť! Od trojstranných sklápačov cez obytné kabíny až po optimalizáciu terénnych schopností - nakonfigurujte si svoj D-MAX tak, ako sa vám páči.

STAVBA ZÁHRAD A TVORBA KRAJINY

ÚPLNÁ FLEXIBILITA

Ako záhradník a krajinár získavate flexibilné riešenia pre vaše každodenné požiadavky. Takže môžete napr. hákovým nakladačom D-MAX súčasne prepravovať tri vane a tým flexibilne zásobovať viacerých zákazníkov alebo presúvať bremená z A do B.

OFFROAD

PREKONÁ KAŽDÝ NÁROČNÝ TERÉN

D-MAX ti ponúka vďaka svetlej výške 220 mm obrovskú radosť z jazdy. Vďaka nájazdovému uhlu 30,5 stupňa* vpredu a 24,2 stupňa* vzadu D-MAX prekoná aj tie najväčšie nerovnosti. Uzávierka diferenciálu udrží váš pick-up v kurze aj v najnepriechodnejšom teréne. *podľa modelu

Lesníctvo a POĽNOHOSPODÁRSTVO

PRE PREPRAVU NÁKLADU

Ako lesníci alebo poľnohospodári máte úžitok z veľkej ložnej plochy sklápača, ktorá unesie bremená až do 860 kg. Krmivo alebo zeminu je možné vyložiť zo všetkých strán. Okrem toho je možné pripojiť príves do 3,5 t.

ISUZU D-MAX je ideálny spoločník pre vaše hobby a voľnočasové aktivity. Využite jeho veľkorysú ponuku priestoru alebo ho vybavte súpravou doplnkov, napr. v oblasti jazdeckého športu. Nakladacie rampy ako nadštandardná výbava vám umožňujú vziať si so sebou štvorkolku alebo motocykel. S vhodnou kabínou ste doma kdekoľvek na svojich dobrodružných výletoch.

Remeslo a stavebníctvo

D-MAX PRE REMESELNÍKOV

Ste remeselník a potrebujete úložný priestor pre svoju dielňu? Nákladný priestor D-MAX presne to ponúka. Upravte si ho podľa svojich požiadaviek. Takže máte vždy svoje nástroje tam, kde ich potrebujete.

TERÉNNE VOZIDLO PRE POĽOVNÍKOV

S D-MAX NA POĽOVAČKU

Popri vynikajúcich vlastnostiach v teréne zaujme poľovnícky pick-up aj inteligentným skladovacím systémom. Uzamykateľná zásuvka na zbrane, vaňa na divú zver s lanovým navijakom, ako aj klietka pre psa pre verného spoločníka pri poľovačkách robia z pick-upu D-MAX ideálneho spoločníka pre poľovníkov a poľovníčky.