Isuzu pre

firemných zákazníkov

 

Potrebujete výkonný vozový park pre vaše denné výzvy? ISUZU je váš partner v oblasti úžitkových vozidiel.

Efektívnosť

profesionáli profesionálom

Nájdeme správne riešenie pre každú vašu požiadavku, založenú na vašich na potrebách.

ADAPTABILNE

INDIVIDUÁLNE RIEŠENIA

So spoločnosťou Isuzu sme pre firemných zákazníkov vyvinuli produkt, ktorý vďaka rôznym variantom kabíny a výbavy ponúka okrem mobility aj individuálnu pridanú hodnotu.

 
VYROBENÉ PRE VÁS

VÁŠ VOZOVÝ PARK ISUZU

 

 Spoločne prediskutujeme použitie a oblasti použitia vášho nového D-MAX, definujeme všetky technické požiadavky a vysvetlíme možné riešenia kus po kuse - jednotlivo a na mieru.

 
ŠPECIÁLNE MODELY

RIEŠENIA NA MIERU  

 

Presahujúce profily požiadaviek vyžadujú potrebu presahujúcich riešení - naše špeciálne modely sú dokonalým začiatkom pre vaše ďalšie osobné prispôsobenia!

TEMATICKÉ MODELY

EXKLUZÍVNE VÝSLEDKY PRE VAŠE POŽIADAVKY 

Tematické modely ISUZU D-MAX sú také individuálne ako vaše výzvy. Široká ponuka príslušenstva a variantov nadstavieb nenecháva žiadne želanie nesplnené. Či už pre poľnohospodárov, remeselníkov alebo lesníkov – máme D-MAX pre každého!

Záruka

NA NÁS SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

Sústreďte sa naplno na svoju prácu - a spoľahnite sa úplne na svoje ISUZU. Vozidlá ISUZU sú kontrolované a testované vo výrobe za najprísnejších podmienok. Okrem zákonných nárokov na záruku na vady materiálu poskytuje spoločnosť ISUZU prostredníctvom svojich predajcov a partnerov 5-ročnú záruku na všetky vozidlá D-MAX až do 100.000 km* a záruku proti hrdzaveniu karosérie zvnútra von na 12 rokov.

*podľa toho k čomu došlo skôr

Hľadanie predajcov