Isuzu D-MAX Funkcia Technik
 
VÝBAVA isuzu D-MAX

PREMYSLENÁ AŽ DO DETAILOV

 

Od snímačov dažďa a svetla, cez parkovacie pomocné systémy s cúvacou kamerou až po výškovo a pozdĺžne prestaviteľný volant. Vďaka najnovšej technológii vám rozsiahla výbava D-MAX ponúka väčšiu užívateľskú prívetivosť, viac pohodlia a zvýšenú bezpečnosť.

Konektivita a infotainment

zostaňte v spojení

Inteligentná technológia D-MAX premení váš vnútorný priestor na riadiace centrum. Vďaka pôsobivej 9-palcovej dotykovej obrazovke máte všetko na očiach. Zároveň vďaka inteligentnému hlasovému ovládaniu a integrácii Apple CarPlay® a Android Auto™ budete neustále v obraze kdekoľvek.*

 
Multifunkčný volant

Športový multifunkčný, výškovo a pozdĺžne nastavitelný volant ponúka optimálne pohodlie, aby ste si ľahko našli svoju ideálnu pozíciu.

 
POČUŤ, VIDIEŤ, CÍTIŤ

D-MAX PRE VŠETKY ZMYSLY

HUDBA

Aj keď ich nevidíte, môžete ich počuť: Osem interiérových reproduktorov vám poskytne prvotriedny zvuk pri každej jazde. Prehrajte individuálnu zvukovú stopu pre váš deň - s tichými zvukmi alebo hlasnými tónmi.

OSVETLENIE

Vo výbave D-MAX by samozrejme nemali chýbať BI-LED svetlomety s integrovanými dennými svetlami. Teraz svietia ešte ďalej kvôli maximálnej viditeľnosti. Navyše automatické zapínanie a funkcia diaľkových svetiel zaisťuje ešte väčšie pohodlie.

SEDADLO VODIČA

Sedadlo vášho D-MAX je výškovo nastaviteľné, takže môžete zmeniť svoju polohu sedenia, ako sa vám páči. O pohodlie sa stará aj bedrová opierka a vyhrievanie sedadiel. S pick-upom ISUZU si môžete užiť cestu bez únavy aj na dlhých trasách.

Dažďový a svetelný senzor

S vašim D-MAXom ste vybavení do každého počasia. Dažďový a svetelný senzor s automatickým ovládaním diaľkových svetiel detekuje poveternostné podmienky a zaisťuje, že do cieľa prídete vždy s najlepším možným výhľadom.

SKLOPNÉ ZRKADLÁ

Elektrické sklopné zrkadlá robia váš D-MAX veľmi úzkym aj na úzkych uliciach a chránia ho tak pred poškodením. Prídavné kúrenie zaisťuje optimálny výhľad dozadu aj v mrazivých dňoch.

2-ZÓNOVÁ AUTOMATICKÁ KLIMATIZÁCIA

Cíťte sa príjemne za akýchkoľvek teplôt 2-zónovú automatickú klimatizáciu je možné individuálne nastaviť pre vodiča a spolujazdca a zaisťuje chladné hlavy, aj keď je teplo.

CÚVACIA KAMERA A parkovací asistent

VŠETKO NA OČIACH

Systém pomoci pri parkovaní vás podporuje pri manévrovaní a parkovaní s D-MAXom. Ultrazvukové snímače zabezpečujú rýchle rozpoznanie prekážok v okolí vozidla a okamžité informovanie. Informácie na multiinformačnom displeji a akustické signály tiež zaisťujú, aby vám nič neušlo.

Ďalšie hlavné prvky výbavy

ŠTARTOVANIE A VYPNUTIE BEZ KĽÚČA

Tlačidlo štart-stop umožňuje štartovať a vypínať motor bez kľúča.

AUTOMATICKÉ UZAMKNUTIE DVERÍ

Ak sa vzdialite tri metre od D-MAXu, automaticky uzamkne dvere.

SVETLO FOLLOW-ME-HOME

Predné svetlá zostanú rozsvietené, keď zatvoríte dvere, aby ste sa mohli bezpečne dostať k dverám svojho domu.

* Apple, iPhone, Apple CarPlay a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc. Android, Android Auto a Google sú registrované ochranné známky spoločnosti Google LLC.