Isuzu D-MAX Záhrada Krajinotvorba
 
STAVBA ZÁHRAD A TVORBA KRAJINY

Váš D-MAX AKO POMOCNÍK V ZÁHRADE  

Ako záhradník a krajinár oceníte na mieru vyrobený pick-up D-MAX pre vašu záhradu! Dopraví pre vás piesok a kamene na novú cestu alebo kosačku na trávu, fúrik a rastliny. A potom jednoducho ložnú plochu vystriekajte hadicou. D-MAX je praktický a spoľahlivý pri každodennom pracovnom nasadení.  

 

SKLÁPAČ D-MAX

MNOŽSTVO ÚLOŽNÉHO PRIESTORU NA LÍSTIE i ZEMINU

 

Výhody sklápača sú jednoznačné: Môže byť kombinovaný so všetkými variantmi kabíny a môže vykladať piesok, zeminu alebo štrk z troch strán – ideálny pick-up pre záhradné a terénne úpravy. Váš D-MAX získa ešte väčší nakladací objem pomocou nástavca na listovú mriežku.

 
KONTAKT

PRISPÔSOBTE SI VAŠE D-MAX!

 

Individuálne možnosti úpravy vášho D-MAX nájdete u svojho predajcu ISUZU..

D-MAX ZIMNÝ MODEL

VÁŠ PICK-UP NA ZIMU

ISUZU D-MAX s technikou na odpratávanie snehu je vašim optimálnym partnerom pri zimnej údržbe. S robustným snehovým pluhom a namontovaným rozmetadlom je cenným pick-upom na zimnú údržbu. V teplých mesiacoch jednoducho odstránite zimnú výbavu a svoj D-MAX môžete používať podľa ľubovôle.

* Upozornenie: Tu zobrazené vozidlá sú staršími variantmi modelu. Nové D-MAX ponúka veľa možností prispôsobenia. Tu zobrazené modely sú individuálne prestavby – bližšie informácie obdržíte u vášho predajcu ISUZU.