Isuzu D-MAX Bicykel Hory Voľný čas
 
AK SA STANE Z VOĽNÉHO ČASU SLOBODA

VÁŠ D-MAX PRE VAŠE KONÍČKY A DOBRODRUŽSTVÁ

 

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate v krajine dobrodružstva - D-MAX vás a vašu výbavu tam dostane bezpečne. Sloboda začína tam, kde končia ulice. Nezáleží na tom, či hľadáte nové trasy sami so svojím horským bicyklom alebo chcete stráviť víkend v prírode so svojimi priateľmi. D-MAX s veľkým priestorom vo vnútri, aj na ložnej ploche vás nesklame.

 
PRE MILOVNÍKOV koní

ŽIVOT PRE KONE

 

S D-MAXom pre jazdcov si nasadneš na správneho koňa: Vďaka prepracovanému úložnému systému môžete svoje jazdecké vybavenie prehľadne uložiť. Pevná strecha sa dá otvárať z oboch strán. Zaťaženie prívesu až 3,5 t umožňuje ťahanie vášho konského prívesu bez námahy a zároveň si pritom vytvarujete dobrú postavu.

 
KONTAKT

PRISPÔSOBTE SI VAŠE D-MAX!

 

  Individuálne možnosti úpravy vášho D-MAX nájdete u svojho predajcu ISUZU.

D-MAX S OBYTNOU KABÍNOU

BÝVAJ VO SVOJOM ISUZU

Kempovacia dovolenka s D-MAX? Umožňujú to obytné nadstavby pre pick-up. Firma Tischer vyvinula niekoľko špeciálne navrhnutých modelov, ktoré sú pôsobivé. Nasadenie a snímanie kabíny je s vysúvateľnými podperami hračka.

* Upozornenie: Tu zobrazené vozidlá sú staršími variantmi modelu. Nové D-MAX ponúka veľa možností prispôsobenia. Tu zobrazené modely sú individuálne prestavby – bližšie informácie obdržíte u vášho predajcu ISUZU.