Isuzu D-MAX Individualizácia Remeslo a stavebníctvo
 
D-MAX PRE REMESELNÍKOV

VEĽA ÚLOŽNÉHO PRIESTORU PRE VAŠE NÁRADIE

 

S modelom ISUZU D-MAX máte ako remeselník vždy po ruke svoje náradie a malé súčiastky zostanú bezpečne na svojom mieste. Ale nielen vaše náradie je v dobrých rukách, ale aj všetko, čo musíte k zákazníkovi dopraviť. Od obkladov cez drevené trámy až po nové sanitárne vybavenie. Najlepšie však je, že hrubá nečistota zostane vonku a večer môžete ešte absolvovať prehliadku mesta alebo zájsť do prírody s rodinou alebo priateľmi. D-MAX vyzerá stále dobre. To cítite, keď v ňom sedíte.

SKLÁPAČ D-MAX

ŠVAJČIARSKY VRECKOVÝ NOŽÍK PICK-UPU

Ložnú plochu je možné kombinovať so všetkými variantmi kabíny, udrží bremená až do 860 kg a dokáže z troch strán vyložiť piesok, zeminu alebo štrk.

 
KONTAKT

PRISPÔSOBTE SI VAŠE D-MAX!

 

Individuálne možnosti úpravy vášho D-MAX nájdete u svojho predajcu ISUZU..

MODEL PRE REMESELNÍKOV

VYROBENÉ PRE KUTILOV

S ISUZU D-MAX ste vyzbrojení na každú úlohu. V inteligentnom úložnom systéme má svoje miesto všetko od kufrov na náradie až po prilbu – a zostane na svojom mieste, aj keď je cesta vratká. Výsuvná ložná plocha vám zaručuje ľahké nakladanie a vykladanie.

* Upozornenie: Tu zobrazené vozidlá sú staršími variantmi modelu. Nové D-MAX ponúka veľa možností prispôsobenia. Tu zobrazené modely sú individuálne prestavby – bližšie informácie obdržíte u vášho predajcu ISUZU.